Adobe Reader Yüklə

Kategori: PDF Reader
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Boyut: 39.6 Mb
Üretici: Adobe
İşletim sistemi: XP\Vista\Win7\Win8
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız 2 kullanıcı oy verdi, ortalama puan: 5 üzerinden 2,00

Ekran görüntüsü

Ekran Görüntüsü

PDF (Adobe Portable Document Format) uzantılı dosyalar ile çalışmak için en yaygın, güçlü ve ücretsiz bir program Adobe Reader yukle . Adobe Reader, PDF belgeleri ile çalışmak için kopyalama, yapı görüntüleme, baskı, görüntü yönetimi, dönüşüm sayfaları ve bu gibi diğer temel fonksiyonları sağlar. Adobe Reader PDF son sürümü uygulanmasının tüm teknik özelliklerini (örneğin, bir belge içinde 3 boyutlu görüntü gösterebilme) destekler. Adobe Reader başlıca özellikleri :
– Acrobat Adobe 3D kullanılarak oluşturulan belgelerin 3D içeriğini görüntülemek, işlemek ve yazılım üzerinde yorumlama becerisi.
-Belgenin seçili alanlarını ölçekleme.
– Elektronik kitap okuma ve organize etmek, multimedya içeriği (metin, grafik, ses ve video dosyaları) oynatmak. Dosyalara gömülü QuickTime, Macromedia Flash, Real ve Windows Media belgeleri oynatmak.
-Formlar aracılığıyla belge ile çalışmaya olanak sağlar .
– Adobe Reader arayüzünden doğrudan Internet’te arama yeteneği.
-Tarayıcıya ek modül (fiş). Netscape, Firefox, ve Mozilla 1.7 (yalnızca Windows için) desteği.
– Kablosuz ağlar üzerinden belgelerin basımı .
– On-line video konferans organizasyonu.
– Güvenli teknolojisi. PDF belgeleri için dijital imzalar.
– Aynı anda birden fazla kişiye bir belge üzerinde çalışmaya olanak sağlayan Start Meeting funksiyonu.
– Görme bozukluğu olan kişilerin çalışmalarını kolaylaştırmak için araçlar.

Adobe Reader Adobe firması tarafından hazırlanan, PDF dosyalarını açmak için programdır. Adobe Reader dünyada en yaygın PDF oxuyucudur. PDF (Portable Document Format) çeşitli belgelerin elektronik ortamda sunulması için en yaygın ve uygun formatlardan biridir. Bu biçimde, yardım dosyaları, kılavuzlar, çeşitli reklam ürünlerinin açıklamasını, broşür vb bulabilirsiniz. Programın yaratıcısı Adobe Flash Player, Adobe Photoshop gibi programları ile de ünlüdür.
Diğer işletim sistemleri

Yorum Yapabilirsiniz

Etiketler:

Diğer Program ve Oyunlar

Pokemon go yukleyin ve hızla büyüyen maceraya siz de katılın. Daha yeni çıkmasına rağmen hızla popülerleşen oyunun senaryosu eskilerin çizgi filmi Pokemona dayalı. Oyunda amaç…

iPhone üçün vine yukle ve 7 saniyelik eğlenceli videoların tadını çıkar. Kısa zamanda popülerlik kazanan vine videolarını kaynağından takip et. En ünlü viner’leri takip edin…

Dünyada ilk parlamenter devlet sayılan İngiltere, parlamentarizm geleneğine sahip bir ülkedir. Bağımsız Azerbaycan Cumhuriyeti de İngiltere’nin ve diğer gelişmiş ülkelerin parlamentarizm geleneğini kendisinde tecessüm eder….

Trigger Fist – iOS cihazlar için online üçüncü kişi takım atıcı oyunudur. Oyun modern askeri tarzda yapılmıştır. Oyunda beklenmedik bir sürpriz bulacaksınız: arkanızda canlı keçiyi…

Hello Kitty Cafe – kafe çalıştırmakta Kitty`ye yardımcı olun. Zaman zaman kafeye çeki düzen verin, çalışma ekibi toplayın, müşterilerin memnun kalması için elinizden geleni esirgemeyin….

Azerbaycan Respublikasının cinayet mecellesi android versiyonu e-kitap formatında karşınızda. Versiyonda gerçek kitapda hagi maddeler varsa tümü e-kitap olarak bir araya getirilmiş. Arama özelliği ile baştan…