Amazing Adventures: The Lost Tomb Yüklə

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Boyut: 38 MB
Üretici: SpinTop Games
İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Hiç puan verilmedi. İlk puanı sen ver)

Ekran görüntüsü

Ekran Görüntüsü

Amazing Adventures: The Lost Tomb – unutulmuş kayıp hazineleri bulmak için dünyayı dolaşarak macera arayanların bir sonraki durağı Mısır olacak. Dünyanın bu güne kadar en çok aranan hazinelerini kurtarmak için gizli nesneleri bulmak ve benzersiz bulmaca tuzaklarını atlatmanız gerekecek. Eski bir haritanın bir parçası bulundu ve haritanın Mısırda kayıp mezarın yerini ortaya çıkaracağına inanılıyor. Sizin göreviniz müzenin talimatları ile kayıp mezarı ve içindeki kilitli hazineyi bulmak. Mısır Sfenks’ini, Keops Piramidini, Nil Nehrini, Thrones, Mezarları, Kahireyi ve daha birçok bu gibi inanılmaz yerlere seyahat ederek 20 farklı misyonda yer alacaksınız. 2 benzersiz oyun modunda 2000’nin üzerinde gizli nesneleri bulun. Her seviyeden sonra 7 farklı mini oyun türlerinden birini geçmeniz gerekecek. Maceralar sizi 100’den fazla seviyeye götürecektir. Gizli hazineleri bulmak ve gizli oyun modunun kilidini açmak için keskin bir göze ve kalıcı bir karaktere ihtiyacınız olacak.
Video

Diğer işletim sistemleri

Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Program ve Oyunlar

PhotoStitcher sekil birlesdirmek üçün programlardan biridir. Ücretsiz ve kullanışlı olması fotoğraf kolaj işlemlerinizi hızlıca yapmanızı sağlar. Normal kolaj uygulamalarından farkı resimleri tam yan yana birleştirmesidir….

305 Nasrettin Hoca fıkrası e-kitap şeklinde bir uygulamaya eklenmiş. Tüm fıkralar Azericedir. Fıkralar Nasrettin Hoca fıkra kitaplarından alınmış. Çok küçük boyuta sahip bir e-kitap uygulaması.

Falling Down Ball – klasik bulmaca oyununun android için tasarlanmış versiyonudur. Her yaşta insanların seve seve oynayabileceği bir oyun. Amaç topun aşağı düşmesine yardımcı olmaktır….

9Dragons – Antik Çin mitlerine dayalı, iyi ve kötü arasındaki ebedi çatışmayı konu alan çok oyunculu rol yapma oyunu. Tabii ki, esas dikkat bu ülkenin dövüş sanatlarına ayrılmıştır. Silahlar ve…

Kanban – Japon sözü olup “kart” demektir. Bu sistem ilk kez, otomobil üreten “Toyota” şirketinde ortaya çıktı ve uygulanıp .. Bu sistem kartlarla mal hareketi…