Dungeon Siege Demo Yüklə

Kategori: Aksiyon Oyunları
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Boyut: 192.96MB
İşletim sistemi: Windows XP
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız 3 kullanıcı oy verdi, ortalama puan: 5 üzerinden 2,33

Ekran görüntüsü

Ekran Görüntüsü

Bu tarz oyunları eskiden beri oynuyorsunuz ya da oynayan birilerini görmüşsünüzdür. Aksiyon oyunlarının en çok bilinen tarzlarından birine sahip olan oyun iyi grafiklere ve hikaye çizgisine sahip. Oyundaki her karakterin kendine özgün silah ve güçleri mevcut. Karakter seçimini siz yapıyorsunuz ve seçiminize uygun stratejiyi tasarlıyorsunuz. Oyun farklı aşamalardan ve 3D grafiklerden oluşmakta. Oyunun demo versiyonundan tam versiyon hakkında yeterince detaylı bilgi elde etmek mümkün.

Oyun boyunca sizi tehlikeli bazen de düşündürücü misyonlar bekliyor olacak.
Video

Diğer işletim sistemleri

Yorum Yapabilirsiniz

Etiketler:

Diğer Program ve Oyunlar

Gunship Strike 3D – gerçekçi 3D grafiklere ve çarpıcı görsel efektlere sahip Android için ücretsiz helikopter savaş oyunu. Göreviniz en tehlikeli teröristlere saldırmak ve onları yok etmek….

Düşman uçaklarının saldırılarından şehrinizi korumalısınız. Bunun için iyi bir uçaksavar silahınız var. Farenin her iki tuşu ile de ateş edebilirsiniz.  Silahınızı geliştirmek için puan kazanmanız…

Siyasi kültür kavramı ilk kez 18. yüzyılda Alman filozofu ve eğitimcisi İ.Gеrdеr tarafından kullanılmıştır. Fakat bu olay konusunda bilimsel teori bir haylı sonra – 20. yüzyılın ortalarında oluşturuldu….

2XL MX Offroad android için motosiklet yarışı simülatörüdür. Yarışlara katılın ve bitiş çizgisine birinci gelmenin mutluluğunu yaşayın. Yarışlara yalnızca motosikletlerle değil, kvadrosikllerle de katıla bilirsiniz….

300: Seize Your Glory – Android için aynı adlı film üzerine dayalı bir aksiyon oyunudur. Antik Yunanistanın fars ordusunun işgalci saldırılarını durduracak bir kahramana ihtiyacı…