Google Chrome Yüklə

Kategori: Browser Yüklə
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Boyut: 36.1 Mb
Üretici: Google
İşletim sistemi: XP\Vista\Win7\Win8
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız 61 kullanıcı oy verdi, ortalama puan: 5 üzerinden 4,26

Ekran görüntüsü

Ekran Görüntüsü

En hızlı ve güvenilir tarayıcılardan google chrome yukle. Tamamen ücretsiz olan, şu an sahip olduğu en mükemmel haline getirilen popüler internet tarayıcısı ilk kez 2008 yılında piyasaya sürüldü. Pazarın lideri olmuş tarayıcı geçen zaman içerisinde Google tarafından sürekli olarak geliştiriliyor. 43 farklı dilde kullanıma sunulan Google Chrome basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip.

Güvenli ve  hızlı  bir internet deneyimini kullanıcılara sunan Google Chrome kullandığı güçlü JavaScript motoru ve açık kaynak kodlu Webkit sayesinde  web sayfalarını hızlı bir şekilde yüklüyor ve uygulamaları en kısa sürede çalıştırıyor.

Hız konusunda rakiplerinden bir hayli önde olan bu tarayıcı aynı zamanda hem de güvenli bir internet tarayıcısı.  Zararlı bir siteye girmenizi engeller ve zararlı bir yazılımı indirmek istediğinizde sizi otomatik olarak uyarır.  Sürekli olarak güncellenen tarayıcı güvenlik açıklarını kapatıyor ve daha çok güvenlik sağlıyor.

Bundan başka tarayıcınız üzerinden Google hesabınız ile oturum açarak geçmiş verilerinizi, kişilerinizi ve kişisel ayarlarınızı yedek’leyin ve istediğiniz zaman farklı bir bilgisayar üzerinde oturum açarak kaldığınız yerden çalışmalarınıza devam edin.

Gezinme hızınızı, verimliliğinizi, güvenliğinizi ve çok daha fazlasını artırabilmek istiyorsanız Chrome’u tercih ede bilirsiniz.
Diğer işletim sistemleri

Yorum Yapabilirsiniz

Etiketler:

Diğer Program ve Oyunlar

Snark avcısı olan bir yarış arabası sürücüsü Jack’ in hikayesi. İki dünya arasında yolculukta Jack ‘ a eşlik et. Saklı nesneleri bul, bulmacaları çöz ve…

Bilindiği gibi ideal gazlar, boyutları ve birbirleri ile etkileşimi dikkate alınmayan çok küçük, düzensiz hareket eden aynı tür moleküller toplamından oluşur. Onların molekülleri kendileri ile…

Dig Dug – kahramanın tuhaf yeraltı yaratıkları avlamaya çalıştığı eğlenceli bir oyun. Bu oyunda tercih ettiğiniz silah hava pompasıdır. Yaratıkları elinizdeki pompa ile patlayana kadar…

Legends – birinci el atış oyunudur. Oyun 10-15 kişilik takımlar halinde oynana biliyor. Hatırlaya bileceğiniz Quake oyununa benzerliği var.

RE-VOLT 2 : Best RC 3D Racing – radyo kontrollü oyuncak araçlarla doğaçlama pistlerde yarışa bileceğiniz bir oyundur. Tek oyunculu ve ya çok oyunculu modlarda…