Kaspersky Antivirus Yüklə

Dünyannın en büyük güvenlik şirketinden kaspersky antivirus yukle. 125.000 den fazla zararlı yazılımlardan korunmak için bilgisayarınıza mutlaka bir antivirüs yüklemeniz gerek. Eğer iyi bir koruma istiyorsanız Kaspersky tam size göre. 30 günlük deneme sürümünün tüm özelliklerinden bu süre boyunca yararlana bilirsiniz!

Yeni bir Exploit Prevention motoruna sahip,  ünlü antivirüs programının en son güncellemesine Safe Money  bankacılık işlemlerinin  güvenliğini sağlamak için yeni araçlar ilave edilmiştir. Motor ve tarayıcı çok hızlı değil, ama güvenilir bir koruma sağlar. Kayıt anahtarı elde etmeyiniz gerekmez: sorun program tarafından doğrudan çözülüyor.

En gelişmiş güvenlik teknolojisine sahip program tek bir virüsten koruma ile sınırlı değildir. Önceler Safe Money kullanımı sadece Kaspersky Internet Security 2013 ile mümkündü,  şimdi bu yararlı seçenek Kaspersky Antivirus 2014′ e  eklendi. Bu özellik, büyük ölçüde online bankacılığa  güvenli erişimi kolaylaştırır.

Kaspersky Antivirus 2014 ile sistemi her zaman herhangi bir kötü amaçlı yazılımdan önceki durumuna  geri dönebilirsiniz.

Yorum yapabilirsiniz