Striker Soccer Euro 2012 Lite Yüklə

Kategori: Futbol Oyunları
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Boyut: 73.8 MB
Üretici: U-Play Online S.L.
İşletim sistemi: iOS 4.3 ve üzeri
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız 1 kullanıcı oy verdi, ortalama puan: 5 üzerinden 5,00

Ekran görüntüsü

Ekran Görüntüsü

Striker Soccer Euro 2012 Lite – Euro 2012 için ilk resmi olmayan futbol simülatörü. Striker Soccer ile başarısından sonra European Cup 2012 için 3D futbol simülatörü başlatıldı. En yüksek Avrupa futbol turnuvasına zafer için katılan 16 ülke içerisinden en çok sevdiğiniz milli takımı seçin ve şampiyona kupası için mücadeleye başlayın. Kanıtlayın ki sahalara siz daha iyi hükmediyorsunuz ve oyuncularınız her kezden daha iyiler. Oyunun iki modu mevcuttur: Friendly match ve Eurocup. Oyunun biçim ve grafikleri Euro Cup 2012 ve diğer benzeri oyundakilerin aynı: grup aşaması, çeyrek final, yarı final ve final. Kullanılabilir 7 oluşumdan yararlanarak her oyun için en iyi taktiği ayarlayabilirsiniz.
Video

Diğer işletim sistemleri

Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Program ve Oyunlar

Race, Stunt, Fight – hic bir kural olmayan motosiklet yarışı oyunudur. Galib gelmek için her türlü yöntem geçerli. Rakiplerinizi elle ite ve ya tekmeleye bilirsiniz….

World Of Mixed Martial Arts – karışık tarzda savaşçıları yöneteceğiniz spor menajeri oyunu. Boksçulara antrenörlük yapın, onları cesur bir savaşçı olarak eğitin ve sert yarışlara hazırlayın….

Puzzle & Dragons – bulmaca, macera ve eşleştirme janrını bir arada tutan çok eğlenceli bir oyundur. Bu tarz bir karışım milyonlarca oyun tutkununun beğenisini kazanmış….

Angry Birds – domuzlar kuşların yumurtalarını çalmış ve kuşlar onlara çok kızgınlar. Kuşları sapanla domuzlara doğru fırlatın ve onları yok edin. İlk başta bu bir…

Okullarımızın en önemli ve daimi görevi olan genç nesle bilimlerin temelleri hakkında derin ve sağlam bilgiler vermek, bu bilgileri tecrübeye uygulamak alışkanlıkları ve becerileri aşılamak,…