TeamViewer Yüklə

Uzakdan internet üzerinden bilgisayarınıza erişim sağlayan bir program: TeamViewer yukle. Bir kural olarak bu bilgisayarınızın kurulması ve bakımına online destek için gereklidir. TeamViewer ile dosya paylaşabilir, sohbet ve sunumlar yapabilirsiniz. Uzak bilgisayara bağlandığınızda IP adresini bilmenize gerek yok, sadece diğer bilgisayarda da TeamViewer çalışıyor olmalıdır. Kurulum gerektirmez, sadece her iki tarafta programı çalıştırın ve bağlanın. TeamViewer Web Connector kullanarak uzak bilgisayara tarayıcı üzerinden erişim mümkün. Her tarayıcı ve işletim sistemi ile çalışıyor. Online durumunu görüntüler, her zaman şu anda kimin çevrimiçi olduğunu göre ve kolayca bağlanabilirsiniz.

TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, yönetebilirsiniz. TeamViewer kullanmak için 2 taraf da bu programı kurmalıdır. Sonra kolayca ve istenilen bir firewall vb. düzen oluşturmadan karşıdakinin bilgisayarına ve çalışma alanına erişebilirsiniz. Basit, sezgisel ve kullanıcı dostu arayüzü var.

Yorum yapabilirsiniz

"TeamViewer Yüklə" için 3 yorum yorum yapılmış.

 • Programların temiz ve virüssüz olduğuna garantiniz var mı?

  • admin cevapladı :

   Elbette, programlar ve oyunlar direk resmi sitelerin sunduğu bağlantılardan yükleniyor. Bu yüzden tam güvenilir ve temizdir, gönüz rahatlığı ile kullan bilirsiniz.

  • Fuad cevapladı :

   Çok teşekkürler, admin. Bu resmi siteden bağlantı olması çok iyi oldu 🙂