War Front Turning Point Yüklə

Lisans / Fiyat: Demo
Dil: İngilizce
Boyut: 809 MB
Üretici: Digital Reality
İşletim sistemi: Windows XP ve üzeri
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız 1 kullanıcı oy verdi, ortalama puan: 5 üzerinden 2,00

Ekran görüntüsü

Ekran Görüntüsü

War Front Turning Point – 2. Dünya Savaşının ilk başlarında Hitler mahvolsaydı tarihin gidişatı nasıl olurdu acaba? Führer`in totaliter rejimi erken savaşta çökmüş olurdusa Alman askeri makinesinin sonraki akıbeti nasıl olurdu? Veya Üçüncü Reich bilim adamları tarafından geliştirilen süper silah efsaneleri gerçek olsaydı? İşte karşınızda Dünya Savaşının alternatif bir tarihi. Bu savaş oyununda 40’lı yılların tanklar ve roketlerinin gerçek modelleri eşi benzeri olmayan futuristik teknoloji ile aynı cephelerde savaşıyorlar. Alman, Amerika ya da Sovyet ordusu kuvvetlerinin komutasını almaya hazır olun. Komutanızda Alman “Panther”lerinin, efsanevi “Katyuşa”ların yanısıra aynı zamanda büyük yıkıcı güce sahip korkunç savaş makineleri de olacaktır.
Video

Diğer işletim sistemleri

Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Program ve Oyunlar

LightBike 2 – fütüristik yarışın devamıdır. Hareket ederken belirli bir renkte iz bırakmış olacaksınız. Rakipleriniz de aynı şekilde iz bırakacaklar, ama farklı renklerde. Sizin var olan…

Rapid Chess – normalinden daha kısa bir sürede oynanan satranç oyunu çeşididir. Rakiplerin, ayrılan sürenin çok kısa olması nedeniyle daha hızlı düşünmeleri ve karar vermeleri…

Star Racing, uzayın boşluklarında sıradışı yarışlar geçirilen 3 boyutlu yarış oyunudur. Hem rakiplerinize, hem de önünüze çıkan engellere dikkat etmeli olacaksınız. Yığdığınız puanlarla makinenizi geliştirmeyi unutmayın….

Soul Seeker – tekrar tekrar geri döneceğiniz çok iyi bir RPG oyunu. Oyunun aksiyon sahneleri zorlayıcı, tasarımı ise çok etkileyici. Rol oynama unsuru iyi düşünülmüş ve oyuncu etkileşimini eksiltmiyor….

Legions Overdrive birinci el atıcı oyunudur. Oyun kayma ve jetpacks yardımıyla sıçrama öğeleri ile ünlü Tribes`i hatırlatıyor. Farklı mekanlarda çeşitli silahlar kullanarak hedefleri yok edin.