Whatsapp Plus Yukle

Bedava mesajlaşma hizmeti whatsapp plus yukle. Bünyesini gün geçtikçe büyüten hizmet daha da geliştirildi. Yeni whatsapp plus da artık daha fazla temaya, online olanları gösteren bir listeye sahip olacaksınız. Whatsapp Plus avantajları bununla sınırlı değil tabi ki. Tüm yenilikler ve yeni whatsapp plus’ın nelere sahip olduğunu görün.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden biri son görülmeyi gizleme özelliğiniz. Bir diğeri ise dual şekilde kullanım olanağı sağlaması. uygulamayı denedikten sonra eski, sıradan whatsapp uygulamasına ihtiyaç duymayacaksınız.

Uygulamayı çalıştırmak için eski whatsapp uygulamasını telefondan kaldırmanız daha sonra indirdiğiniz bu .apk dosyayı açmanız ve kurulumu tamamlamanız yeterlidir. Yeni whatsapp plus ile hoş sohbetler dileriz!

Oyunun yeni versiyonları da olsa kullanım koşulları nedeniyle sizi engellemesi mümkün. Bu tamamen uygulamanın yaygınlaşmasından sonra yaranmış bir durum ve aslında son zamanlarda pek de görülmüyor. Siz yine de dikkatli olmaya özen gösteriniz. Eğer uygulamanın kurulumu hakkında bilginiz yoksa aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Yorum yapabilirsiniz

"Whatsapp Plus Yukle" için 11 yorum yorum yapılmış.