WinRAR Yüklə

Kategori: Arxivedicilər
Lisans / Fiyat: Deneme
Dil: Türkçe
Boyut: 1.7 Mb
Üretici: win.rar GmbH
İşletim sistemi: XP\Vista\Win7\Win8
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız 3 kullanıcı oy verdi, ortalama puan: 5 üzerinden 4,33

Ekran görüntüsü

Ekran Görüntüsü

En yaygın dosya sıkıştırma programı winrar yukle. 32- ve 64- bitlik versiyonları indirebilirsiniz. WinRAR güçlü bir arşiv yöneticisidir. RAR ve ZIP dosyalarına tam destek veriyor, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılması destekleniyor. Güçlü sıkıştırma, ciltler, şifreleme, kendinden açılan modüller, kullanım kolaylıkları WinRAR’ın diğer özellikleri arasındadır.

Arşiv dosyalarını açmanıza imkan veren programla aynı zamanda hızlı ve kolay bir şekilde kendi sıkıştırılmış dosyalarınızı oluşturabilir ve arşiv dosyalarınızı yönetebilirsiniz. WinRAR büyük boyutlu dosyaları sıkıştırarak küçük boyutlu arşiv dosyaları haline getiriyor, böylelikle hem disk alanından kazanırken hem de dosya paylaşımlarınızı çok daha hızlı gerçekleştire biliyorsunuz.

WinRAR 4.2.0 versiyonu sadece bir denetim versiyonudur. Herkes bu programı 40 gün kısıtlamasında çalıştırabilir. Bu 40 günden sonra ise WinRAR size mesajlar ve reklamlar gösterebilir.
Diğer işletim sistemleri

Yorum Yapabilirsiniz

Etiketler:

Diğer Program ve Oyunlar

Diğer adı ile Krallık’ın kenarında, oyununun hikayesinde güzel Rachel ve onun alaycı kedisi bilmeden sihirli bir çatlak geçerler ve iç içe olan bir dünyaya düşerler….

aTilt 3D Labyrinth – küçük metal topu labirentde çeşitli engellerden geçirerek belirtilmiş deliğe düşürmeniz gereken harika bir beceri oyunudur. Topu oyun alanındaki tuzak olarak yerleştirilmiş…

Fill and Cross Royal Riddles – Japon bulmacaları hayranları için harika bir oyun daha. Bu tür bulmacaları özlediyseniz oyunu yukleyin ve becerinizi sergileyin. Kralın tüm bulmacalarını…

Senin artık konuşan bir kedin var: Angela! Angela ile iyi vakit geçirmen gerek. Onu besle, büyüt, bakımını yap, dişlerini fırçala ve ne eğlencelisi onunla konuş….

Bloons 2 – herkesin sevimlisi Maymun geri döndü, hem de Bloons’a karşı yeni silahlarla. Ama yine de yardımlara ihtiyacı olacak. Çünkü balonların da ona bazı sürprizleri…