Subway Surfers Komputer üçün Yüklə

Kategori: Macera Oyunları
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Boyut: 30.9 Mb
Üretici: Kiloo
İşletim sistemi: XP\Vista\Win7\Win8
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız 430 kullanıcı oy verdi, ortalama puan: 5 üzerinden 4,37

En ünlü mobil oyunlardan subway surf yukle. Subway Surfers son zamanların en popüler oyunlarından biridir. Oyun zor olduğu kadar eğlenceli de. Arkadaşlarınız arasında en fazla puanı siz toplayın. Subway Surfers yukleyin ve rekordan rekora koşun!

Eski uzun açıklamalara ve yollara son! Artık direk oyunu oynamak mümkün. Eski yolumuz ile ek programlar indirmek zorundaydınız ve bu haylı zamanınızı alacaktı. Artık oyun için genel sabit bir yol teklif ediyor. Bilgisayarda bu oyunu oynamak için tek yapmanız gereken indirmek ve kurulumu yapmak. Oyun hakkında uzun yazmayı gerek bulmuyorum. Şöyle ki, markette 500 milyon ile 1 milyar arası yüklenen uygulama yeterince popüler. Sık sık güncellenen oyunda bitmek bilmeyen macera sizi oyuna bağlı tutacaktır.

Sizi fazla burada tutmayalım. Oyunu keşfetmeye başlayabilirsiniz. Oyunun senaryosu bir tren üzerine resim çizen Graffiti ressamı çocuğu yakalamak isteyen tren istasyonu görevlisi ile ilgili. Görevli sizi yakalamak için peşinizden koşuyor ve siz de ona yakalanmamak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Seviyeleri atlamaktan başka her zaman karşınıza çıkan yıldızları toplamalı ve yardımcı araçları iyi değerlendirmelisiniz.

Kendine has rekor listesi bulunana oyunda kendi rekor puanlarınızı da görüntüleyin. Topladığınız anahtarlar ile kaybettiğinizde, kaldığınız yerden devam edin. Parmaklarınızı yoracak ve hızlı düşünmenizi test edecek oyunda iyi başarılar!
Diğer işletim sistemleri

“Subway Surfers Komputer üçün Yüklə” için 2 Yorum

  • Çok iyi bir oyun ama bağımlılık yapıyor. Bir türlü elimden bırakamıyorum 😀

  • Bu oyunu hala oynuyorum ben 😀 Benden başka oynayanlar vardır mutlaka. Çok eğlenceli ve sabır gerektiren bir oyun çünkü. Her kes beceremez 🙂

Yorum Yapabilirsiniz

Etiketler:,

Diğer Program ve Oyunlar

Pokemon go yukleyin ve hızla büyüyen maceraya siz de katılın. Daha yeni çıkmasına rağmen hızla popülerleşen oyunun senaryosu eskilerin çizgi filmi Pokemona dayalı. Oyunda amaç…

Eşleştirme Bulmacaları – kibrit çöpleri ile klasik bir bulmaca oyunudur. Bulmacayı çözmek için gösterilen sayda kibrit çöpünü kaldırmak, ilave etmek ve ya yerini değişmeniz lazım….

Galaxy Angel Dawn of Huskarl – heyecan verici bir arcade atıcı oyunudur. “Emblem Frames” olarak bilinen 6 güçlü uzay aracından birini seçin ve kalabalık düşmana saldırın….

Nitro Racers hız ve adrenalin tutkunlarının eğlenceli vakit keçire bileceği  bir araba yarışı oyunudur. Nitro kullanarak otomobilinizin hızını artırmak galib gelmenizi kolaylaştırar. Daha güclü araba için daha çox puan kazanmalısınız. Oyun tam versiyondur.

Sosyal kültürel alanlar – ekonominin temel alanlarından biri olmakla, insan hayatinin maddi ve manevi koşullarının iyileştirilmesine odaklanmıştır. Odur ki, onun oluşumu bir yandan nüfusun yerleştirilmesi süreci ile…

Dünya nüfusunun demografisi hiçbir tarihsel dönemde sabit kalmamış, her zaman değişikliğe maruz kalmıştır. Bu tür nüfus değişikliğine demografik hareketler denir. Demografik hareket – nüfusun doğal artışını,…