Qutucuq.com Kullanım Şartları

Bu sayfada Qutucuq.com sitesinin kullanım şartları yer alıyor. Siteyi kullanan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılır. Site kodlarını, yazıları sayfaları ve sitemize ait herhangi bir malzemeyi kopyalamanız, başka bir yerde yayımlamanız, herhangi bir yolla çoğaltıp yaymanız yasaktır. Eğer bir yazıyı kopyalayarak başka bir yerde yayımlamak istiyorsanız bağlantı şeklinde kaynak bildirmeniz şarttır. Sitemizden indirme için sunduğumuz program, oyun ya da diğer dosyaları indirebilirsiniz.

  1. Siteyi kullanan her kes kullanım şartlarını da kabul etmiş sayılır.
  2. Sunduğumuz tüm hizmetler ücretsizdir. İndirilen programların, dosyaların ve oyunların içeriğinden site görevlileri sorumlu değildir. Ayrıca, indirilen dosyaları kullanıcının ne için kullandığından da Qutucuq.com sorumlu tutulamaz.
  3. Sitemizde bulunan reklamların içeriği ile ve reklam şirketlerinin çerezleri nasıl kullanmasıyla hiç bir bağlantımız yoktur.
  4. Verdiğimiz dış bağlantılardaki sitelerin içeriği ve kullanım koşulları ile bağlantımız yoktur.
  5. Sitemizde gördüğünüz herhangi korsan ya da kural dışı yazılımı sitemizde bulunmasının yasak olduğunu gösteren kurallar ile bize admin[at]qutucuq.com e-posta adresinden bildirmeniz durumunda en kısa zamanda yazılım sitemizden kaldırılacaktır. Söz konusu yazılım ve ya oyunun kural dışı yayımlanmasının tüm sorumluluğu editöre aittir.
  6. Siteye kullanıcıların eklediği bilgi ve malzemelerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Ayrıca kullanıcıların yaptığı yorumlardan da sitemiz sorumlu değildir.
  7.  Sitemizde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanılmaktadır.