Avast Free Antivirus Yüklə

Bedava ve güvenilir antivirüs yazılımı avast yukle. Avast Antivirus Programının Bedava versiyonudur. Avast Şirketi Pragada (Çek Cumhuriyeti) bulunuyor. Şirket programı 1988 yılında hazırlamışdır. 200 milyondan çok kullanıcısı olan program 40’tan fazla dilde mevcuttur. Proqram sıkça yenileniyor. Bilgisayarınızı yormayan bir sisteme sahiptir. Kullanımı çok kolaydır. Günümüzde en yayğın olan antivirüs yazılımlarından bir tanesidir.

Modern bir antivirüs programı olarak beklediğiniz tüm özellikleri içerir: güvenilir kendini savunma modülü, karşı koruma modülü. Karşı koruma modülü casus yazılımlara karşı korumak için hızlı ve etkili bir antivirüs motoru teknolojisini sunuyor.

Avast antivirüs veri yedekleme programlaır ile birlikte doğru kullanılarsa, önemli ölçüde bilgisayarınızın virüslere maruz kalma veya onlar tarafından enfekte olma riskini azaltır – ve bu nedenle önemli kişisel verileri kaybetme riskini azaltır.

Kolay kullanımlı Avast Antivirusun maksimum koruması sayesinde bilgisayarınız artık tam güvende olacak. Yanı sıra internet koruması, e-posta denetimi ve başka birçok özelliğe sahib bir programdır.

Yorum yapabilirsiniz