Milyonçu Yüklə

Kategori: Məntiq Oyunları
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Dil: Azerice
Boyut: 11 Mb
Üretici:
İşletim sistemi: XP\Vista\Win7
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız 120 kullanıcı oy verdi, ortalama puan: 5 üzerinden 4,16

Ekran görüntüsü

Ekran Görüntüsü

Azerice bilgi yarışması milyonçu oyunu yukle. Milyonçu bilik oyunu ya da diğer adıyla milyarder oyunu sıkı bir bilgi yarışması oyunudur. Milyoner olmak için çalışan siz ve sizin için bunu zorlaştıran sorular. Oyunda farklı paralar için yarışıyor ve her doğru cevapta bir adım yükseliyorsunuz. Doğru cevapları buldukça sorular ve aynı zamanda oyun da zorlaşıyor ve hesabınızdaki miktar artıyor. Milyoner olmak sizce ne kadar kolay?

Bir zamanların “Kim milyoner olmak ister?” yarışması ile aynı biçimde hazırlanmış oyunda aynı zamanda ses efektleri de var. Tıpkı yarışmadaki gibi ünlü biri sizinle konuşuyor, sorular soruyor ve sizi tebrik ediyor. Yarışmadaki heyecan müziği de neredeyse aynı. Siz bilginize ne kadar güveniyorsanız o kadar fazla kazanırsınız. Oyunun geniş soru hazinesi ile çok az sıklıkta tekrar sorularla karşılaşıyorsunuz.
Diğer işletim sistemleri

Yorum Yapabilirsiniz

Etiketler:, ,

Diğer Program ve Oyunlar

Plants vs. Zombies android ve iosda yaygınlık kazanmış, sonra bilgisayar için versiyonu hazırlanmıştır. Oyunda mahallenizi işgal eden zombilere karşı anti-zombi adı verilen bitkiler ile cevap vermelisiniz….

Game of War: Fire Age – çok sayıda kullanıcının sempatisini kazanan bir oyun. Bu strateji oyununda Krallık oluşturmak ve geliştirmek, ittifaklara girmek, ticaret etmek ve savaşmak gerekir….

Kung Fu Pets – mistik yeni bir dünyanı keşfedin, gökyüzünde mistik bir köy inşa edin. Hayvanları mükemmel birer Kung Fu ustaları olarak yetiştirin ve arkadaşlarınızla rekabet edin….

Age of Lords: Legends & Rebels – hikayesi Ortaçağ’da geçen yeni stratejik online multiplayer oyunudur. Egemen bir hükümdar olun ve gerçek oyuncuları yenmek için muhteşem bir kale…

The Wrestling Channel serisinin dört numaralı oyunu biraz eski olduğu için görsel açıdan çok da güçlü olmasa da ses efektleri oyundan zevk almanızı sağlıyor. Farklı teknik…