Skype Yüklə

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Boyut: 33.9 Mb
Üretici: Skype Inc
İşletim sistemi: XP\Vista\Win7\Win8
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız 151 kullanıcı oy verdi, ortalama puan: 5 üzerinden 3,99

Ekran görüntüsü

Ekran Görüntüsü

En iyi bedava görüntülü konuşma programı skype yukle. İsveç’te oluşan sesli ve görüntülü konuşmanızı sağlayan bir programdır. Skype aboneleri birbirleri ile sesli, görüntülü ve metin görüşmelerine göre hiçbir ücret ödemezler. Dünyada milyonlarca insan Skype hizmetlerinden yararlanıyor. Cep telefonları için de uygun olan bu programın isterseniz premiumunu satın alarak çok daha fazla özellik elde edebilirsiniz. Mesela 1o kişi ile videokonferans, 25 kişi ile sesli (audio) konferans düzenleye bilirsiniz. Skype kontörü satın alarak dünyanın her yerindeki telefonlara çağrı yapmanız mümkün.

Ses kalitesi çok iyi. Üstün ses kalitesine ek olarak, Skype maksimum gizlilik sunuyor. İstemcileri arasındaki tüm iletişim şifrelenir ve ele alınamaz. Programın çalışması için  güvenlik duvarı veya yönlendirici gerekmiyor.

Kişi listenizdekilerin hangi cihazı kullanmalarının, evde, işte ve ya hareket halinde olmalarının hiç bir önemi yok. Skype bilgisayarınızdan başka cep telefonunuzda, tabletinizde ve hatta ev telefonu üzerinden kullanılabilir. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurmak için hemen bir hesap oluşturun ve Skype hizmetlerinden siz de yararlanın.
Diğer işletim sistemleri

“Skype Yüklə” için 1 Yorum

  • Skype yüklemek için güvenilir bir link arıyordum. Resmi siteden direk vermişsiniz süpersiniz 🙂

Yorum Yapabilirsiniz

Etiketler:

Diğer Program ve Oyunlar

Pokemon go yukleyin ve hızla büyüyen maceraya siz de katılın. Daha yeni çıkmasına rağmen hızla popülerleşen oyunun senaryosu eskilerin çizgi filmi Pokemona dayalı. Oyunda amaç…

Milyonçu – yarışarak öğreneceğiniz, öğrenerek eğleneceğiniz ve eğlenerek kazanacağınız bir oyun. Tüm soruları doğru yanıtlayın ve milyoncu olun. Oyunda soru göndererek kredi kazanma fırsatı var….

Crysis – Oyuncuların cesur bir asker görevini üstlendiği ünlü fantastik gerilim oyunudur. Crysis- oynanması her kese tavsiye edilebilecek bir oyun. Grafikleri o kadar güzel tasarlanmış ki…

Command and Conquer: Tiberian Sun and Firestorm – 1990 yıllarının sonunda bilinmedik bir kimyasal element keşfedildi. Tiberium adlandırılan bu elementin ön çalışmalara göre dünya dışı kökenli olduğu…

Pirates: Battle for the Caribbean – arcade unsurlu strateji oyunudur. Kalenizi düşman gemilerinin saldırılarından koruyun. Düşman gemilerini bombardıman edin, onların mermilerinin kalenize ulaşmasına izin vermeyin….

Bulutların üzerinde olağanüstü yolda yarışa bileceğiniz 3 boyutlu bir yarış oyunudur. Rakiplerinizin yanı sıra önünüze çıkan engellere de dikkat edin. Kazandığınız puanlarla makinenizi yükseltebilirsiniz.