Fifa 16 Necə Yüklənir?

Fifa 16 nasıl yüklerim diye soruyorsanız bu yazımızda cevabını bulabilirsiniz. Tek-tek resimlerle nasıl kurulum yapacağınızı ve adımları tamamlayacağınızı göstereceğiz. En önemli kısmı bizimle halledeceksiniz ve size kalan sadece oyunun yüklenmesini bekleyip iyi bir oyun deneyimi yaşamak. Unutmamanız gereken, bu sadece deneme versiyonu.

Öncelikle Fifa 16 Yüklə yazımızdan gittiğiniz adresi açıyorsunuz. Karşınıza böyle bir ekran çıkacak. Sitede işaretlediğimiz kırmızı butona tıklayın.

fifa-16-nece-yuklenir-1

 

Daha sonra karşınıza bu ekran çıkıyor. Yeniden işaretlediğimiz bağlantıya tıklayın ve hesap oluşturmaya başlayalım.

fifa-16-nece-yuklenir-2

 

Evet, şimdi hesap oluşturmak için bu kısıma e-posta adresinizi yazmanız gerek. herhangi bir posta almayacaksınız ama doğru adres yazmaya özen gösteriniz. E-postanızı yazdıktan sonra “Next” tıklayın.

fifa-16-nece-yuklenir-3

 

Bu kısımda kullanıcı ismi, parola, doğum tarihini gibi sıradan bilgiler isteniyor. Normal kayıt formlarındaki gibi doldurunuz. Hiç birini boş bırakmayın.

fifa-16-nece-yuklenir-4

 

Bu kısımda, yeşil kuş işareti olan yer sizde boş olacaktır, oraya tıklayın, otomatik onaylanır. Kırmızı okla gösterdiğimiz yere de işaret koymayı unutmayınız.

fifa-16-nece-yuklenir-5

 

Bu kısımda kırmızı ile gösterdiğimiz butona basıp geçiniz.

fifa-16-nece-yuklenir-6

 

Ve tamamdır, hesabınız oluşturuldu. Devam etmek için, işaretli olan butona basınız.

fifa-16-nece-yuklenir-7

 

Dikkat, buraya gelince bekleyin. Buraya geldiğinizde bu bağlantıda verdiğimiz programı yükleyin: Origin Yüklə. Yükledikten sonra açın ve kurulumu tamamlayın. Kurulum tamamlandıktan sonra programı açın.

fifa-16-nece-yuklenir-8

 

Programı açtıktan sonra (kurulumu yapıp açtığınızdan emin olun) bu butona tıklayınız ve Fifa 16 yüklenmeye başlayacaktır.

fifa-16-nece-yuklenir-9

 

Yüklendikten sonra açın ve oyunun keyfini çıkarın. Herhangi bir sorunuz varsa sormaktan çekinmeyin. İyi eğlenceler.

Yorum yapabilirsiniz