FIFA 16 Yüklə

Fifa 16 yukle ve serinin yepyeni heyecan dolu oyununun zevkine var. Oyunu pulsuz yükleyin ve deneyin. EA Sports artık daha gerçekçi performans gösteren bir oyunu sizlere sunuyor. Yeni oyunda artık karakterler daha canlı, ses efektleri ve gerçek futbolda olan rastgele durumlar daha da geliştirilmiş durumda. Futbol oyunlarını sevenler için harika bir deneyim sunan FIFA 16 ilk deneme için sürümünü yayınlamış bulunmakta.

Oyunun deneme versiyonu bitene kadar dilediğiniz gibi tüm özelliklerden yararlana bilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızın sahip olması gereken minimal sistem gereksinimleri şunlardır: 64 bit işletim sistemi, Directx 11 yüklemesi, 4 GB Ram ve de en önemlisi oyunu kullanabilmeniz için bilgisayarınızda 15 GB boş hafıza.

Oyun hakkında başka detaylara geçebiliriz. Aşağıdaki videodan da izlediğiniz üzere oyunda en büyük değişiklikler grafik yönünden olmuş. İşte bu yüzden de oyunu rahat oynayabilmek için yeterince iyi bir sisteme ve ekran kartına ihtiyacınız olacaktır. Konuyu çok da fazla uzatmaya gerek yok, oyunu yükleyip keyfine varmaya başlayabilirsiniz. Eğer oyun nasıl yüklenir bilmiyorsanız bu yazıdan öğrenebilirsiniz: Fifa 16 necə yüklənir?

 

Yorum yapabilirsiniz