Gemi Savaşları – World of Warships

World of Warships – bilgisayar için olan bu harika pulsuz online gemi savaşı oyunu hakkında diyebilecek tek kelime var – Muhteşem. Hem grafikleri, hem ses efektleri ve hem de oynanışı ile gerçekten muhteşem bir oyundur. Tasarımcılar tüm gemi modellerini gerçeğine ideal bir şekilde yakın detaylarla işlemeyi başarmışlar. Oyunda ise 1. ve 2. Dünya Savaşlarının 200’den fazla gemisi yer alıyor. Oyunun belli bir konu hattı yok ve bu özelliği de oyuncuların takdirini kazanıyor. Ayrıca, savaşa katıldığınızda sıfırdan başlamayacak, savaş gemilerinin geniş yelpazesi içinden seçim yapabileceksiniz. Karşınızda duran tek göreviniz neyin pahasına olursa olsun düşmanı yenmek, aynı zamanda da en az hasarla kendi geminizi sular üzerinde tutabilmek. Oldukça dinamik olan oyun sizi 20.yüzyılın başlangıcına götürecek, buna bir nevi tarihe bir tur da diyebiliriz, sırlı ve gizemli bir tarihe.

Dünyanın önde gelen deniz güçlerinden birinin tarafını tutun ve onun bayrağı altında savaşın. Her devletin özelliklerini, güçlü ve zayıf yönlerini öğrenin ki savaş taktiklerinizi ona göre belirleye bilesiniz. Oyundaki hava değişiklikleri – yağış, kar, duman – sadece görsel bir efekt değildir. Okyanusta sıklıkla değişen hava şartları istenilen savaşın sonucunu etkileye bilecek bir faktördür. Latin Amerika kıyılarından kuzey denizlerine kadar uzanan bir coğrafyada savaşacaksınız. Bu kadar geniş bir alanda savaşılacak oyunda her biri çeşitli taktiklerle tanımlanan onlarla oyun haritası mevcuttur. Savaş meydanları her zaman kendi kahramanlarını ortaya çıkarmıştır. Amiral olma yolculuğuna çıkın ve bu savaşın kahramanı siz olun!

Ama unutmayın ki deniz savaşı bir takım meselesidir. Takım halindeki rakiplerinize karşı bir takım şeklinde mücadele etmelisiniz. Her hangi bir takıma katıla bilirsiniz, yada arkadaşlarınızı davet ederek kendi yenilmez ekibinizi oluşturun. Bu muhteşem oyunu oynamak için E-mail adresiniz’i kullanarak üyeliğinizi kaydedin ve milyonların bulunduğu bir ortamda taktik yeteneklerinizi her kese sergileyin. Kayıt sayfasında Facebook ikonuna tıklayarak hızlı bir kayıt da yapabilirsiniz. Gelişmiş hesap koruması sayesinde verileriniz güven altında olacak. İstediğiniz zaman parolanızı değiştire ve hesabınızı yenileye bilirsiniz.

Yorum yapabilirsiniz