GTA 5 Yüklə

 GTA 5 yukleGrand Theft Auto 5 oyununda otomobilinizle şehrin sokaklarını dolaşın ve çeşitli görevleri yerine getirin.  Gta V olarak da bilinen oyun tarihinin en iyi performansını sergilemekte. 2015 yılına damgasını vuran oyun en fazla ilgi gören oyunlar içerisine hızla girmeyi başardı.

İster görüntü kalitesi olsun, isterse de ses efektleri ve sürüş deneyimi, GTA 5 araba yarışı oyunlarında bir devrim yapmayı başardı. Oyunun için bilgisayar dışında akıllı telefon ve tablet için istekler de çoğalmış oldu. Sadece tanıtım videosu oyun hakkında detaylı bilgi vermekte. Son derece hassas objeler gerçek hayattakine çok yakın. Hal böyle olunca, bu gibi kaliteli bir oyunu çalıştırmak için iyi ekran ve bilgisayar özellikleri gerekmekte.

Dikkatli olmanız lazım, çarpışma zamanı arabanız hasar göre bilir. Oyunun farklı özelliklere sahip üç kahramanı var: Michael, Trevor ve Franklin. Oyuncular istedikleri zaman bu karakterler arasında geçiş yapa bilirler. Polisin sizi durdurmasına izin vermeyin. Harita üzerinden hareket edin. Hareket için yön tuşlarını kullanın.

Oyunun senaryosu eski versiyonlara göre çok değişmiş. Neredeyse bir film senaryosu kadar büyüyen oyunda yeni karakterleri görebilirsiniz. Oyun hakkında çok fazla bilgi vermeyelim en iyisi oynadıkça keşif etmeniz. Size ileri düzey kaliteli GTA oyununda iyi eğlenceler dileriz!

Yorum yapabilirsiniz

"GTA 5 Yüklə" için 24 yorum yorum yapılmış.