Hidden Objects Collection Yüklə

Hidden Objects Collection – bir birinden eğlenceli 7 gizli nesne macerası bir arada. Time Trap (Zaman Tuzağı) – kıyamet sonrası dünyanın gizemini çözün ve itkin düşen gazeteciyi bulun.

Around The World in 80 Days – Fogg ve hizmetçisi Passepartout ile İngiltere’den yolculuğa başlayın ve 80 günde dünya turunu tamamlamaya çalışın.

Romance with Chocolate – sevgi kendi Paris’te Kuzey Amerikalı kız ve bir Fransız ile turistik mekanları gezin ve romantik bir hikayeye dalın. Oyunun sonunda 300 yıldan fazla bir süredir gizli tutulan antik çikolata tarifini yeniden icat edeceksiniz.

Alice Through the Looking Glass – akılalmaz olayların olduğu gizemli bir dünyada sizi Alice ile birlikte heyecan verici bir macera bekliyor.

Dedektif Holmes: Avcı Tuzağı – Lord Crowley’in koleksiyonundan çalınan değerli ziynet eşyasının izi ile ta Hindistan’a kadar yolculuğunuz olacak.

Dedektif Sherlock Pug ve Skindiver İşi – Şeytani Skindiver ile baş edemeyen Oddopolis polisi ne yapacağını şaşırdı. Ünlü dedektif Sherlock Pug’a bu tehlikeli vakayı çözmesinde yardımcı olun.

Zombies Escape – klasik gizli nesne bulmacasında bir klinik laboratuarından kaçan zombileri yakalacaksınız.

Yorum yapabilirsiniz