Opera Yüklə

Dünyanın en iyi tarayıcılarından opera yukle. Opera dünyaca ünlü bir İnternet tarayıcısı. Opera, yeni versiyonu ile en hızlı İnternet tarayıcısı konumunu yeniden üstleniyor. Sahip olduğu Turbo teknolojisiyle sayfaları eskisinden 7 kat hızlı bir şekilde açan Opera, en yavaş İnternet bağlantılarında bile en hızlı İnternet deneyimini vaat ediyor. Tüm bunların yanında Opera güvenli bir web deneyimi de sunuyor. Kişiselleştirilebilir birçok özelliği ve yeni tasarımıyla  İnternet tarayıcısı Opera, sahip olduğu özelliklere ek olarak birçok yeniliği de yeni versiyonunda kullanıcılarına sunuyor.

Opera en iyi tarayıcılar içerisinde yer almanın yanı sıra ücretsizdir. Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını göz önünde tutan Opera birçok işletim sistemi ve düzlem için Opera Software tarafından geliştirilen Web tarayıcısıdır. Beklentileri doğrultan özelliklere sahip olan Opera hızlılığı ve küçük hacmi ile tanınıyor.

Diğer işletim sistemleri için indirin
Yorum yapabilirsiniz

"Opera Yüklə" için 2 yorum yorum yapılmış.

  • Babayev Xaliq yazdı :

    Firefox tercihim genelde ama küçük kardeşim Opera kullanımını daha kolay buluyor. O yüzden indirmem gerek 🙂

  • Sefer yazdı :

    Çok hızlı bir şekilde yüklendi. Opera en sevdiğim tarayıcı. Google Chrome da güzel ama Opera ile farklı klasörlerde istediğim sayfaları kayıt edebiliyorum.