PES 2015 Yüklə

PES 2015 yukle ve yüksek kalitede futbolun keyfini çıkar. İlk önce oyun konsolları için yayımlanan oyunun bilgisayar versiyonu çıktı. Konami’nin en iyilerinden olan Pro Evolution Soccer her geçen yıl daha da gelişmekte. İlk çıkan deneme versiyonunda maçlar, hava durumu ve günün zamanı (gece ya da gündüz) için kısıtlı seçimler bulunmaktaydı. Tam sürüm çıktıktan sonra artık bu gibi kısıtlamalar ortadan kalkmış durumda.

2015 yılı bu futbol oyununda her yeni sürümdeki gibi görsel efektler ve ses efektleri iyileştirilmiş. Oyuncuların tepkileri, hareketleri daha gerçekçi hal almış. Aynı zamanda bu durum taraftarlar için de geçerli. Oyun konsolunda oynamanın yerini vermese de bilgisayarda oynamak isteyenler, oyundan doyamayıp, ayrılamayanlar için bu versiyon da mevcut. Oyunu yüklemek için tek yapmanız gereken adreste kayıt olarak demo versiyonu indirmek.

Yorum yapabilirsiniz

"PES 2015 Yüklə" için 3 yorum yorum yapılmış.

  • Pes 2015 oyununu en kısa zamanda yükleyip oynamayı düşünüyorum. Siteniz çok iyi bu arada, aradığım her oyunu yükleye biliyorum.

  • Mert yazdı :

    Futbol oyunlarının ve Real Madrid’in hastasıyım. Yapacağım ilk iş oyunu yükleyip Realı seçmek olacak. 2014 sürümü çok iyiydi, bu da öyle olur diye düşünüyorum.

  • Qurban Rzayev yazdı :

    Pes 2015 yukledim oynuyorum şu anda. Gerçekten serinin vazgeçilmezlerinden. Futbol oyunları seviyorsanız bence Fifa değil PES oynamalısınız. Nitekim aralarında çok farklar var ve benim seçimim bundan yana.