Skype Yüklə

En iyi bedava görüntülü konuşma programı skype yukle. İsveç’te oluşan sesli ve görüntülü konuşmanızı sağlayan bir programdır. Skype aboneleri birbirleri ile sesli, görüntülü ve metin görüşmelerine göre hiçbir ücret ödemezler. Dünyada milyonlarca insan Skype hizmetlerinden yararlanıyor. Cep telefonları için de uygun olan bu programın isterseniz premiumunu satın alarak çok daha fazla özellik elde edebilirsiniz. Mesela 1o kişi ile videokonferans, 25 kişi ile sesli (audio) konferans düzenleye bilirsiniz. Skype kontörü satın alarak dünyanın her yerindeki telefonlara çağrı yapmanız mümkün.

Ses kalitesi çok iyi. Üstün ses kalitesine ek olarak, Skype maksimum gizlilik sunuyor. İstemcileri arasındaki tüm iletişim şifrelenir ve ele alınamaz. Programın çalışması için  güvenlik duvarı veya yönlendirici gerekmiyor.

Kişi listenizdekilerin hangi cihazı kullanmalarının, evde, işte ve ya hareket halinde olmalarının hiç bir önemi yok. Skype bilgisayarınızdan başka cep telefonunuzda, tabletinizte ve hatta ev telefonu üzerinden kullanılabilir. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurmak için hemen bir hesap oluşturun ve Skype hizmetlerinden siz de yararlanın.

Diğer işletim sistemleri için indirin
Yorum yapabilirsiniz

"Skype Yüklə" için 2 yorum yorum yapılmış.