Subway Surfers Komputer üçün Yüklə

En ünlü mobil oyunlardan subway surfers komputer ucun yukle. Subway Surfers son zamanların en popüler oyunlarından biridir. Oyun zor olduğu kadar eğlenceli de. Arkadaşlarınız arasında en fazla puanı siz toplayın. Subway Surfers ile rekordan rekora koşun!

Eski uzun açıklamalara ve yollara son! Artık direk oyunu oynamak mümkün. Eski yolumuz ile ek programlar indirmek zorundaydınız ve bu haylı zamanınızı alacaktı. Artık oyun için genel sabit bir yol teklif ediyor. Bilgisayarda bu oyunu oynamak için tek yapmanız gereken indirmek ve kurulumu yapmak. Oyun hakkında uzun yazmayı gerek bulmuyorum. Şöyle ki, markette 500 milyon ile 1 milyar arası yüklenen uygulama yeterince popüler. Sık sık güncellenen oyunda bitmek bilmeyen macera sizi oyuna bağlı tutacaktır.

Sizi fazla burada tutmayalım. Oyunu keşfetmeye başlayabilirsiniz. Oyunun senaryosu bir tren üzerine resim çizen Graffiti ressamı çocuğu yakalamak isteyen tren istasyonu görevlisi ile ilgili. Görevli sizi yakalamak için peşinizden koşuyor ve siz de ona yakalanmamak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Seviyeleri atlamaktan başka her zaman karşınıza çıkan yıldızları toplamalı ve yardımcı araçları iyi değerlendirmelisiniz.

Kendine has rekor listesi bulunan oyunda kendi rekor puanlarınızı da görüntüleyin. Topladığınız anahtarlar ile, kaybettiğinizde kaldığınız yerden devam edin. Parmaklarınızı yoracak ve hızlı düşünmenizi test edecek oyunda size başarılar!

Diğer işletim sistemleri için indirin
Yorum yapabilirsiniz

"Subway Surfers Komputer üçün Yüklə" için 2 yorum yorum yapılmış.

  • Nihat yazdı :

    Çok iyi bir oyun ama bağımlılık yapıyor. Bir türlü elimden bırakamıyorum 😀

  • Cesur yazdı :

    Bu oyunu hala oynuyorum ben 😀 Benden başka oynayanlar vardır mutlaka. Çok eğlenceli ve sabır gerektiren bir oyun çünkü. Her kes beceremez 🙂